شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا ERPV.IR
تاریخ روز
سه‌شنبه 6 خرداد ماه 1399 ساعت 07:09:24
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌
طراحی وب | گالری آنلاین

طراحی و برنامه‌نویسی سایت‌های جواهرفروشان

ویژگی جدیدی به برنامه‌ی مسبح تمام‌عیار اضافه‌شده است که امکان ساخت گالری‌های نامحدود با محتوای فارسی و انگلیسی به همراه امکان تعریف دلخواه زبان سوم را فراهم ساخته است. هر یک از این گالری‌ها می‌تواند یکی از انواع گالری همگانی، گالری مخصوص اعضاء ثبت‌نام کرده در سایت و یا گالری ویژه‌ی چند تن از اشخاص انتخابی باشد. 

کنترل و مدیریت اطلاعات از دو طریق صورت می‌گیرد. یکی از طریق برنامه‌ی مسبح تمام‌عیار و دیگری از طریق یک CMS جداگانه که مسوولیت کنترل پیام‌های اعضاء و پاسخ‌گویی به آنها برعهده‌ی آن است. از طریق برنامه‌ی مسبح تمام‌عیار، جواهرات دلخواه انتخاب شده و به یک یا چند گالری مختلف تخصیص داده می‌شوند. امکان علامت‌گذاری جواهرات جهت درج‌ یکباره در سایت و یا حذف آن فراهم است. لازم به ذکر است که همزمان با انتقال مشخصات یک جواهر، تصویر یا تصویرهای مربوط به آن نیز از طریق برنامه و با استفاده از پروتکل FTP به سایت منتقل می‌شوند. اشخاص مختلف می‌توانند در سایت ثبت‌نام کرده و علاوه بر گالری‌های همگانی، از گالری‌های مخصوص اعضاء نیز استفاده کنند. در کنار این، مدیر برنامه می‌تواند فعالیت اشخاص را معلق کند. همچنین از طریق برنامه امکان علامت‌گذاری اشخاص، تخصیص آنها به یک یا چند گالری مختلف و ارسال اطلاعات به سایت نیز وجود دارد. عملیات معکوس این عمل نیز می‌تواند صورت گیرد تا فهرست اشخاص برنامه براساس اشخاصی که در سایت ثبت‌نام کرده‌اند، تکمیل یا اصلاح شود.

شخص ثبت‌نام کرده می‌تواند در سایت پیام بگذارد و آن پیام فقط توسط وی قابل رویت باشد. همچنین مدیر سایت از طریق یک CMS جداگانه امکان پاسخ‌گویی به پیام‌های آن شخص که در پای جواهرات مختلف نوشته می‌شود را دارد. تعداد پاسخ‌های جدیدی که به یک شخص داده می‌شود در بالای صفحه‌ی وی قابل رویت توسط خودش بوده و درصورت ورود به صفحه‌ی مربوطه، لینک پیام‌ها و پاسخ‌ها را مشاهده خواهد کرد.

طراحی، برنامه‌نویسی و پیکربندی سایت‌های مخصوص این سامانه، توسط کادر فنی شرکت بسته‌ به‌ سفارش و سلیقه‌ی مشتری انجام می‌شود. این طراحی‌ها به‌گونه‌ای انجام می‌شود که در دستگاه‌های مختلف مانند موبایل، تبلت یا کامپیوتر به‌راحتی و بادقت بالا، نمایش داده شوند. همچنین هاست موردنیاز شما جهت ذخیره‌ی اطلاعات برروی وب از طریق شرکت دراختیار شما قرار می‌گیرد.

پس: جهت داشتن وبسایت مخصوص خود که گالری‌های شما را به‌راحتی و با چند کلیک در برنامه‌ی مسبح تمام‌عیار به‌روز‌رسانی می‌کند با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده‌ی نمونه‌ی طراحی‌شده‌ی مخصوص شرکت به نشانی demo.erpv.ir  مراجعه کنید. همچنین جهت مشاهده‌ی  یکی از طراحی‌های انجام‌شده به نشانی alipourjewelery.com مراجعه فرمائید.

 

لینک مطلب‌ :: http://erpv.ir/web/?Id=3