Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
شماره‌ی مطلب : ‌1 | تعداد بازدید : 1399

قابلیت‌ها و خصوصیات جدید نرم افزار مخصوص صندوق‌های قرض‌الحسنه (سپرده سبز 5)


چندین سال پیش، گروهی از کرک‌کنندگان نرم‌افزارها، در اقدامی خلاف قانون و اخلاق برنامه‌ی سپرده‌سبز 3 را کرک کرده و دانلود رایگان و بعضن پولی آنرا در اختیار مشتریان این قبیل نرم‌افزارها قرار دادند. این اقدام از سوی ما محکوم بوده و به‌دنبال یافتن راه‌های جدید پیگرد قانونی این سرقت هستیم. شکسته‌شدن قفل آن نرم‌افزار ضمن به‌بارآوردن خسارت‌های مالی فراوان -که از فروش پیش‌بینی‌‌شده برای آن حاصل می‌شد- موجب هدر رفتن وقت و بوجودآمدن حس یاس و نومیدی در کادر فنی شرکت اشراق رایانه شد. 

اما همزمان با آمدن ویندوزهای جدید، امکان استفاده از آن نرم‌افزار در ویندوزهای 7 به بعد وجود ندارد و فونت‌های ایران سیستم آن از تایپ بعضی حروف ناتوان است. در نگارش جدید، ضمن یونیکدکردن برنامه، امکان برگردان اطلاعات قبلی و تبدیل آنها به اطلاعات قابل پردازش در محیط جدید فراهم شده‌است. همه‌ی افرادی که از نگارش قبلی سپرده سبز استفاده می‌کنند، می‌توانند با خرید نسخه‌ی جدید یا تحویل قفل سخت‌افزاری قبلی و پرداخت مابه‌التفاوت هزینه‌ی مربوطه از نرم‌افزار جدید استفاده کرده و اطلاعات قدیمی خویش را نیز به برنامه‌ی جدید انتقال دهند.

از خصوصیات مهم برنامه‌ی جدید، چاپ انواع دفترچه در محیط fast report، ایجاد دفاتر حساب آنلاین برای اشخاص، صندوق‌ها، بانک‌ها، هزینه‌ها، درآمدها، چک‌های شخصی و اشخاص است. همچنین با تغییر پایگاه داده‌ از Access به SQL SERVER ضمن بالارفتن سرعت فراخوانی و ثبت اطلاعات، امکان استفاده از قابلیت‌های Client/Server این پایگاه نیز فراهم شده و امکان ساخت شبکه‌های داخلی و اینترنتی با تعداد کاربر بسیار زیاد فراهم شده است.

گذاشتن ویژگی‌های قابل افزودن به برنامه مانند امکان ارسال پیامک و ایمیل انبوه همراه با طراحی و ساخت جملات دلخواه از دیگر خصوصیات برنامه‌ی جدید است. همچنین امکان پاسخ‌گویی هوشمند به پیامک‌های دریافتی، درصورت ارسال کلمات متفاوت از سوی مشتری، جهت دریافت آخرین مانده‌حساب‌ها یا مثلا تاریخ آخرین قسط پرداختنی نیز فراهم شده‌است.

امید که این نرم‌افزار بتواند جوابگوی نیازهای مشتریان گرامی صندوق‌های قرض‌الحسنه باشد و به‌امید آنکه حق مالکیت معنوی و مادی آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی نرم‌افزارهای مختلف از طریق نوشتن، اجراء  و نظارت قانو‌ن‌های مدرن به‌رسمیت شناخته شود تا همین کورسوی خلاقیت و عشق به پدیدارگری حفظ شده و توانایی‌های شرکت‌های فعال در این حوزه بیشتر شده تا در نهایت ابزارهایی تولید و عرضه‌ شوند که ضمن ارتقاء فرهنگ عمومی جامعه، امنیت و رفاه کاری را تضمین کنند.

به امید آنروز.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 
نرم افزار حسابداری مخصوص دفاتر قرض‌الحسنه کوچک و بزرگ
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی مخصوص شبکه‌ی اینترنت و اینترانت
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در محیط ویندوز یا موبایل‌های اندروید و IOS
درباره‌ی شرکت
نشانی : تهران، خیابان ولی‌عصر، نرسیده به مطهری، خیابان حسینی راد (افتخار)، پلاک 10، واحد 13
کد پستی : 1595954536
ایمیل : eshragh@gmail.com
تلفن دفتر : 88913078-021     ۱۰ صبح تا ۵ عصر
همراه فروش و آموزش : 2002819-0912
همراه پشتیبانی و خدمات : 2064617-0912