Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
شماره‌ی مطلب : ‌26 | تعداد بازدید : 1263

تفکیکات جدید نرم افزار حسابداری فروشگاهی-شرکتی فروغ

در برنامه‌ی جدید فروغ، دسترسی به ویژگی طراحی فاکتور معاملات در محیط fastreport برای همه‌ی استفاده‌کنندگان از برنامه آزاد شده‌است. در نگارش‌های پیشین درباره‌ی این ویژگی این‌چنین نوشته شده بود: با این ویژگی، امکان دراختیارداشتن قالب‌های متنوع و متعددی، علاوه بر قالب عمومی برنامه، جهت چاپ فاکتورهای معاملات، هزینه و درآمد و سهام‌دارای دراختیار شما قرار می‌گیرد. این قالب‌ها تحت عناوین فاکتورهای دفترچه‌ای، فاکتورهای چند ردیفه‌ی استاندارد و.. طراحی شده‌اند که می‌توان به‌راحتی آنها را تغییر داد. امکان ایمیل‌کردن این فاکتورها و یا تبدیل به فایل‌های دیگر نیز فراهم می‌باشد.

 
همچنین ویژگی «گزارش جامع اشخاص»  که از آن برای سطح‌بندی مشتریان استفاده می‌شود دراختیار همه‌ی دارندگان برنامه‌ی فروغ قرار گرفته‌است. در نگارش‌های پیشین درباره‌ی این ویژگی این‌چنین نوشته شده بود: این گزارش یک ویژه‌گی پیشرفته و پردازش‌شده جهت تحلیل و آنالیز ریزترین اطلاعات مربوط به حساب مشتریان است. انجام سطح‌بندی مقایسه‌ای/مبنایی مشتریان، محاسبه‌ی جزئیات راس‌ حساب‌ها، میزان سودرسانی یک مشتری با جداکردن حساب تعدیل و سود و زیان حاصل از فروش کالا یا هزینه و درآمد، بدهی و طلب کلی/زمانی با نرخ قابل انتخاب، تحلیل معاملات از لحاظ حجم، تفکیک وجوه چک و نقد، بررسی سابقه‌ی خوش‌حسابی و بدحسابی با 2900 امتیاز درنظرگرفته‌شده‌ی پیش‌فرض که براساس معیارهای قابل انتخاب، محاسبات مربوطه‌ را انجام می‌دهد. جدای از اینکه این گزارش را می‌توان به‌صورت جداگانه ذخیره و بازیابی کرد، همچنین می‌توان نتایج سطح‌بندی را به مشخصات اشخاص انتقال داد و یا اینکه جزئیات گزارش را در پرونده‌ی شخص، پیوست کرد تا درصورت حضور مشتری، کل سابقه‌ی وی با یک کلیک در دسترس باشد.

فرایند بررسی مغایرات حساب اشخاص جهت به‌دست‌آوردن مغایرات احتمالی بین دو همکار که هردو از برنامه‌ی حسابداری مکانیزه فروغ استفاده می‌کنند نیز، در این نگارش برنامه، عمومی شده است. در نگارش‌های پیشین درباره‌ی این ویژگی این‌چنین نوشته شده بود: این ویژه‌گی جهت یافتن اختلاف حساب‌های شما با مشتریان‌تان طراحی شده‌است. این عملیات بر مبنای یک فایل XML کار می‌کند که از طرف مشتری به شما ارسال می‌شود و پس از باز شدن فایل، بر اساس سه روش جداسازی مبالغ حساب‌های چهارگانه، تفکیک اطلاعات روزانه و یا تفکیک جزئیات اطلاعات، خیلی سریع اختلاف حساب‌های احتمالی را نمایش می‌دهد. این ویژه‌گی در قسمت دفتر حساب اشخاص قرار داده شده‌است و مشتری بایستی توانایی تولید فایل مخصوص برنامه‌ی فروغ را داشته باشد. درصورت استفاده‌ی مشتری از برنامه‌ی فروغ، ساخت فایل فوق‌الذکر با دو کلیک و بررسی مغایرات حساب‌ها با چند کلیک ساده انجام می‌شود.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 
نرم افزار حسابداری مخصوص دفاتر قرض‌الحسنه کوچک و بزرگ
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی مخصوص شبکه‌ی اینترنت و اینترانت
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در محیط ویندوز یا موبایل‌های اندروید و IOS
درباره‌ی شرکت
نشانی : تهران، خیابان ولی‌عصر، نرسیده به مطهری، خیابان حسینی راد (افتخار)، پلاک 10، واحد 13
کد پستی : 1595954536
ایمیل : eshragh@gmail.com
تلفن دفتر : 88913078-021     ۱۰ صبح تا ۵ عصر
همراه فروش و آموزش : 2002819-0912
همراه پشتیبانی و خدمات : 2064617-0912