Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
شماره‌ی مطلب : ‌18 | تعداد بازدید : 1983

آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی فرایند تولید موم و محصولات در برنامه‌ی مخصوص حسابداری طلا و جواهر

ویژگی جدیدی به برنامه‌ی مسبح تمام‌عیار اضافه‌شد که طی آن، ریز عملیات تولید موم و محصولات کنترل و نگهداری می‌شود. 

اخذ مشخصات کلیشه‌ای موم همراه با تصویر طراحی‌‌شده اولین گام برای انجام مراحل تولید است. در مراحل بعدی، جزئیات مشخصات موم‌ها به همراه تعداد آن‌ها و همچنین تاریخ، ساعت، تنظیم‌کننده و شرح هرکدام از مراحل طراحی، چاپ سه‌بعدی، ساخت نقره، قالب‌گیری و چک‌نهایی موم مشخص می‌شود. پس از تنظیم این مراحل، امکان تخصیص یک کار به این موم‌ها و مشخص‌سازی وزن تقریبی آن فراهم می‌شود. عملیات تولید موم‌ها می‌تواند فقط برای اصلاح موم‌ها انجام شده و لزوما به تخصیص موم‌ها به‌ یک‌کار منجر نشود.

پس از تنظیم موم‌های کارها، به‌صورت دستی یا اتوماتیک، مرحله‌ی ثبت دیفالت‌ها شروع می‌شود. در این قسمت تعداد موم‌های هر کار به رنگ‌های چهارگانه سفید، زرد، قرمز و سایر تقسیم می‌شود. با تفکیک رنگی موم‌ها، گزارش دفتر سفارشات بلافاصله بر ما معلوم می‌سازد که به‌ چه نوع مومی، چه تعداد و چه رنگی نیازمندیم. 

هنگام ثبت برگه‌ی سفارشات، علاوه بر امکان انتخاب دیفالت‌های کارها، امکان انتخاب مجزای موم نیز فراهم است. همچنین منویی مخصوص طراحی شده‌است که کارها، دیفالت‌ها یا موم‌ها به‌صورت تصویری مشخص شده و با کلیک یا لمس هر شکل، امکان انتخاب و مشخص‌سازی تعداد یا رنگ آنها فراهم می‌شود.

به عملیات تولید برنامه، گزینه‌ی دیگری اضافه شده است که امکان ثبت ناقصی‌های هر خط تولید را میسر می‌سازد. این ناقصی‌ها می‌توانند موم یا کار با تعداد و رنگ معلوم باشند.

گزارشات تولید و سفارشات برنامه حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار

چندین گزارش ویژه‌ی تولید به برنامه اضافه شده است که وضعیت سفارشات تا تولید و فروش یا پرداخت آنها را رهگیری می‌کنند. گزارشی دیگر وضعیت گردش کالاها در خطوط تولید با تفکیک‌های دلخواه و با امکان محدودسازی‌های متعدد را در اختیار شما قرار می‌دهد.

جهت داشتن این ویژگی با ما تماس بگیرید.

 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 
نرم افزار حسابداری مخصوص دفاتر قرض‌الحسنه کوچک و بزرگ
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی مخصوص شبکه‌ی اینترنت و اینترانت
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در محیط ویندوز یا موبایل‌های اندروید و IOS
درباره‌ی شرکت
نشانی : تهران، خیابان ولی‌عصر، نرسیده به مطهری، خیابان حسینی راد (افتخار)، پلاک 10، واحد 13
کد پستی : 1595954536
ایمیل : eshragh@gmail.com
تلفن دفتر : 88913078-021     ۱۰ صبح تا ۵ عصر
همراه فروش و آموزش : 2002819-0912
همراه پشتیبانی و خدمات : 2064617-0912