Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
شماره‌ی مطلب : ‌1 | تعداد بازدید : 2263

افتتاح وب سایت اینترنتی

آنچه بیش از هر عامل دیگری انگیزه تهیه و طراحی سایت را در ما بوجود آورد ارایه راحت و سریع خدمات پشتیبانی و آموزشی و همچنین معرفی محصولات به مشتریان است. خوشبختانه سایت مسبح، با محتوای نسبتا خوب طراحی شده و آماده گذراندن دوران آزمایشی و ارایه خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد.

هدف موقتی ما ارایه اخبار پیرامون محصولات، پاسخ به سوالات شما، معرفی محصولات، معرفی مشاغل، ثبت آخرین قیمت طلا و ارز در بازار به طور روزانه و هدف نهایی ما ارتباط مستمر و موثر با کاربران و مشتریان عزیز است.

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق صفحه تماس به اطلاع ما برسانید، بی‌گمان استفاده از نظرات شما و هچنین اطلاع‌یافتن از خواسته‌های‌تان کمک بزرگی به ما خواهد کرد تا طراحی و برنامه‌نویسی سایت و مهم‌تر ازهمه محتوای اطلاعات ‌را، مطابق با نظر، علاقه و خواسته‌ی شما در آوریم.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 
نرم افزار حسابداری مخصوص دفاتر قرض‌الحسنه کوچک و بزرگ
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی مخصوص شبکه‌ی اینترنت و اینترانت
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در محیط ویندوز یا موبایل‌های اندروید و IOS
درباره‌ی شرکت
نشانی : تهران، خیابان ولی‌عصر، نرسیده به مطهری، خیابان حسینی راد (افتخار)، پلاک 10، واحد 13
کد پستی : 1595954536
ایمیل : eshragh@gmail.com
تلفن دفتر : 88913078-021     ۱۰ صبح تا ۵ عصر
همراه فروش و آموزش : 2002819-0912
همراه پشتیبانی و خدمات : 2064617-0912