شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا ERPV.IR
تاریخ روز
جمعه 22 آذر ماه 1398 ساعت 14:10:30
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

سابقه شما در تولید برنامه‌های حسابداری چیست و تاکنون چه برنامه‌هایی را تهیه کرده‌اید؟

شنبه 10 تیر ماه 1396

با سلام. من می‌خواستم سفارش یک برنامه‌ی به شما بدهم. می‌خواستم بدانم سابقه شما در تولید برنامه‌های حسابداری چیست و تاکنون چه برنامه‌هایی را تهیه کرده‌اید؟ همچنین هزینه انجام پروژه‌ای که از طرف ما سفارش داده می‌شود، چه مقدار است؟


پاسخ مصطفی دلاوری پاریزی به این سوال

سلام بر شما. همان‌طور که در این صفحه توضیح داده‌ایم، فعالیت شرکت ما از سال‌های پیش آغاز شده و تاکنون نرم‌افزارهای رافع 4، رافع 5، رافع 6، رافع 7، رافع ویژه، نرم‌افزار پایا، حسابدار 80، حسابدار 86، حسابرس‌آنلاین و نقدینه را آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی کرده‌ایم. البته این برنامه‌ها توسط گروه ما تحت عنوان گروه پژوهشی نرم‌افزاری اشراق انجام شده و به شرکت‌ها فروخته می‌شد.هم‌اکنون اما در حال توسعه و پشتیبانی جدی برنامه‌ حسابداری فروغ هستیم. 

برای انجام سفارش شما دو حالت وجود دارد. اگر سفارش شما را بتوانیم برروی برنامه‌های موجود خود اضافه کنیم، قطعا با هزینه کمتری نسبت به حالتی انجام می‌شود که از پایه، سفارش شما را انجام دهیم. برای انجام سفارش شما، ابتدا تیم آنالیزکننده‌ی ما، نیازها وسفارشات موردنظر شما را بررسی کرده و درصورت تائید شما، برآورد مالی و زمانی آن ارایه می‌شود.

لینک مطلب‌ :: http://erpv.ir/question/?Id=10012